Odkaz vede na úvodní stránku Odkaz vede na úvodní stránku
CHCETE NOVOU PODLAHU? PŘIJĎTE SI K NÁM PRO RADU!

Jak si vybrat podlahovinu?

Tuhle otázku si snad položí mnohokrát každý, kdo o nové podlaze uvažuje. Výběr nové podlahoviny může vést i k bezradnosti. Existuje hodně různých typů podlah, tolik designů, tolik věcí, na které je potřeba při výběru myslet. I když možná máte už představu, jaký styl by se vám líbil. Proto její výběr nemůže být nahodilý, má-li vydržet na dlouhou dobu. Musí především splňovat nároky, které na ni budou v dané místnosti kladeny. Při stavbě nových domů by se mělo přesně vědět jaké podlahoviny budou do jednotlivých místností položeny a jaká je tloušťka podlahové krytiny, aby po položení podlahovin nevznikaly výškové rozdíly mezi jednotlivými místnostmi. Někdy tomu tak bohužel není! Vezměte prosím na vědomí, že ideální podlahová krytina neexistuje!

Rozpočet

Nejlépe je navštívit naši prodejnu a seznámit se s nabízeným sortimentem, osahat si jej a doptat se na vše potřebné. Dále je velmi vhodné prostor změřit a nechat posoudit podklad určený ke kladení našim odborníkem.

Jaký podklad?

Podlahoviny lze pokládat na nejrůznější povrchy. Vhodnost podkladu pro daný materiál nechejte posoudit odborníkem! Vyhnete se chybám a zklamání z neúspěchu.

Jaká podlaha do jaké místnosti?

Všechny naše podlahoviny využívají inovační technologie pro zajištění dlouholeté funkčnosti, pohodlí, vzhledu. Různé místnosti mají své zvláštní požadavky co se týká funkčnosti, zátěže a estetiky. Tyto je třeba mít při výběru podlahoviny na paměti.

Podlahové topení

Pokud uvažujete o instalaci podlahového vytápění (vodní), mělo by být projektováno a provedeno dle platných norem, tak aby jeho účinnost byla dostačující. Valná většina podlahovin je vhodných na podlahové vytápění. Výrobci uvádějí vhodnost na podlahové vytápění v technickém listu nebo přímo na vzorku podlahoviny. Nevhodné podlahoviny jsou buk, javor, habr. Před realizací podlahy by jste se měli poradit s odborníkem!

 

akce

 P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena